Фасадом називають зовнішню поверхню кожної архітектурної будови, фасад якої обумовлений обмеженнями розміру і формою будови будівлі. Виконує фасад захисну функцію будівлі від дії температури, вологи, від попадання вуличного бруду та інше. Якщо фасад будівлі вже зносився і покрився тріщинами, він буде поганим захистом від зовнішніх факторів середовища. Тому, для реставрації захисних властивостей і запобігання раннього зношування всієї будівлі потрібно проведення фасадних робіт. Одним із завдань обробки фасаду служить збільшення теплоізоляції будівлі, так само фасадні роботи дозволяють змінити вигляд будівлі.

У нашої компанії є великий досвід виконання фасадних робіт по спорудженню та утеплення будівель в місті Бориспіль Київської області.

Фасадні роботи

Фасади поділяються на чотири види, кожен з яких залежить від розташування будівлі: центральний фасад будівлі (головний), вуличний, парковий і бічні фасади будівлі. Однією з найважливіших стадій обробки фасаду є утеплення фасадів. Якщо в недалекому минулому будівлі утеплялися за допомогою збільшення товщини зовнішніх стін, то на сьогоднішній день існують сучасні теплоізолюючі матеріали, які володіють великою морозостійкістю і низькою теплопровідністю. Так само утеплення фасадів будівлі дозволяє скорочувати втрату тепла і економить грошові фінанси - знижує вартість на його обігрів. Якщо роботи з утеплення фасадів будівлі будуть проведені не якісно, порушиться технологічний процес, що призведе до безлічі проблем таких як, наприклад, намокання стін, освіта грибка, утворення містків холоду. В результаті термін служби утеплювача і самої будівлі зменшиться, що призводить до численних затратам.

Методи утеплення фасадів

Одним з кращих методів утеплення фасаду є багатошаровий. Завдяки кількості шарів цей метод обробки фасадів дозволяє зберегти тіло, захищає будинок від впливу зовнішнього середовища, поліпшує звукоізоляційні характеристики ну і звичайно ж надає будівлі більш вишуканий вигляд.

Так само застосовують штукатурні методи утеплення фасадів будівель. Такі методи утеплення нерідко називають «мокрими», так як в них використовуються суміші, які розчиняються водою, або вже містять її. Система «мокрого» типу це шари з теплоізоляційних плит, наприклад із пенопласту. За нею йде армований і захисно-декоративний шари. Армований шар, складається з плівок мінерального клейового складу, які армовані сіткою і стійкі до дії лугу. Сітка додає міцність фасаду, тим самим запобігає його від розтріскування. На сітку наносять декоративну штукатурку, яка візуально згладжує нерівності і надає фасаду привабливий зовнішній вигляд. Переваги «мокрого» утеплення:

  • Поліпшення теплоізоляційних здібностей стін і усунення "містків холоду";
  • Абсолютне освіження фасаду при збереженні його архітектурних форм;
  • Невелика вага, яка не впливає на несучу здатність конструкції будівлі;
  • Можливість вирівнювати стіни в площині;
  • Теплоізоляційні плити легко пристосовуються до архітектурних деталей будівлі таких, як карнизи, рустри, пілястри та ін.

Для обробки фасадів використовують фасадну штукатурку - це затверділий оздоблювальний шар, що утворюється штукатурним розчином. Даний розчин призначається для обробки фасаду безлічі видів будов і будівель. За допомогою фасадної штукатурки можна вирівнювати поверхні стін, закладати тріщини і вибоїни, утеплювати і захищати фасад будівлі і звичайно, декорувати його, відповідно до ваших смаків. Ділиться фасадна штукатурка на два види: ремонтна і декоративна. Ремонтна штукатурка вирівнює шари і служить основою для декоративної штукатурки. Декоративна штукатурка є фінішною обробкою, утворюючи захисний шар і додаючи будинку колоритність і індивідуальність.

За складом сучасні суміші для штукатурки фасадів діляться на декілька видів:

Фасадна мінеральна штукатурка використовується для зовнішніх оздоблювальних робіт. Виробляється мінеральна штукатурка у вигляді сухої суміші з цементу, крихти та інших видів добавок, які зменшують водопоглинання. Ця штукатурка самостійно захищається від грибків і плісняви, проста у нанесенні і має високу паропроникність. Недоліком цього виду фасадної штукатурки є її недовговічність. Проблема в тому, що мінеральна штукатурка не має достатньої еластичності, і в результаті усадки будівлі і механічних впливів на ній можуть з'являтися мікротріщини, так і більш серйозні дефекти.

Акрилова фасадна штукатурка – більш довговічна. Оздоблення будівлі, виконана за допомогою цієї штукатурки, служить без ремонту протягом 15-25 років. Вона еластична, стійка до деформацій в основах, але не володіє достатньою паропроникністю.

Силіконова фасадна штукатурка більш актуальний вид штукатурки на сьогоднішній день. Хороша паропроникність, еластичність і антистатичність знаходяться на високому рівні, що є умовою для порівняно великого терміну експлуатації - до 25 років.

Фактура «короїд» - декоративний фінішний шар, що має вид рельєфних борозенок типу «короїд» Застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт. Завдяки різним методам затирання (вертикально, горизонтально, кругами) можна надати штукатурці ексклюзивний вид. Залежно від розміру зерна, фактура виходить виразна або м'якша. До такого ж типу штукатурок відноситься і фактура «баранчик».

Наша компанія надасть Вам всілякі види фасадних робіт в місті Бориспіль та Київській області. Наші фахівці допоможуть Вам виконати розрахунок вартості фасадних робіт. Наші ціни Вас приємно здивують!