Фундаментні роботи являють собою один з найважливіших етапів для будівництва будинків, лазні, а так само господарської та будь-якої іншої споруди.

Фундамент - це несуча конструкція будівлі, яка приймає на себе все навантаження від верхніх елементів: перекриттів, даху, стін та інше і розподіляє їх по основі.

Фундаментні роботи або роботи по фундаменту - це зовсім нелегке заняття, як це може здатися з першого погляду. При влаштуванні фундаменту, найчастіше, вже готові траншеї закидають гравієм, після чого їх заливають бетонним розчином, але залишають без уваги такий фактор, як характер ґрунту та геологічні характеристики, глибину промерзання грунту, грунтові води, вид конструкції, навантаження на фундамент, матеріали, які будуть використовуватися для робіт з будівництва фундаменту, а також підземні комунікації. Все це безпосередньо впливає на якість споруди будівлі. Якщо не враховувати ці фактори, вже через рік чи півроку в стінах можуть з'явитися тріщини, які щороку будуть тільки збільшуватися, а це призводить до поступового руйнування будинку. Тому можна сміливо сказати, чим надійніше і міцніше буде фундамент, тим довше прослужить вся споруда. Існує фундамент декількох видів: стрічковий, стовпчастий, плитний і пальовий. Ми виконуємо роботи по заливці фундаменту всіх видів.

Фундаментні роботи - Стрічковий фундамент

Стрічковий фундамент один з часто використовуваних видів фундаменту, тому як він доступний за фінансовим витратам (ціною), так і простий у зведенні. Застосовується стрічковий фундамент для будівництва кам'яних, бетонних або саманових стін, або простіше кажучи, для будівництва важких конструкцій. Стрічковий фундамент це залізобетонна смуга необхідної висоти і ширини, яка розташовується по всьому периметру конструкції. Стрічку укладають під всі зовнішні і внутрішні стіни. Форма поперечного перерізу повинна бути однакова по всій площі фундаменту, так як на стрічку подається навантаження від несучих конструктивних елементів будівлі.

На глинистому ґрунті застосовують монолітну дрібно-заглубленную стрічкову основу, яка діє як тверда рама і забезпечує міцність споруди. Глибина дрібно-заглибленої стрічкової основи 500 - 700млм. Такий фундамент відмінно підходить для будівництва легких конструкцій, дерев'яних, цегляних, каркасних і невеликих кам'яних будівель.

Якщо споруда володіє важкими стінами і перекриттям, то в такому випадку використовують заглиблений стрічковий фундамент. Глибина закладення фундаменту становить на 200 - 300 млм., Нижче глибини промерзання грунту.

Для роботи з заливки стрічкового фундаменту застосовують залізобетон, найчастіше він використовується в приватному будівництві. Залізобетонний фундамент це суміш цементу, піску, щебеню та арматури. Залізобетонний стрічковий фундамент володіє такими перевагами як: невисока вартість, хороша несуча здатність, міцність, можливість закладати фундамент будь-якої форми.

Фундаментні роботи - Стовпчастий фундамент

Стовпчастий фундамент - застосовується для споруди дерев'яних і легких каркасних прибудов. Складається такий фундамент зі стовпів, які розташовуються в точках перетину зовнішньої і внутрішньої стіни. Стовпчастий фундамент набагато економніше за ціною ніж стрічковий фундамент, але застосувати його можна лише для легких конструкцій. Під такий вид фундаменту не створюють підвальні приміщення.

Фундаментні роботи - Плитковий фундамент

Плитковий фундамент - це основа для будь-яких видів будов, чим міцніше він, тим довше простоїть сама будівля. Плитний фундамент може бути використаний як підлога. Він підходить для укладання на просадних, пучинистих і рухливих грунтах, і на ділянках на яких немає нерівностей, інакше існує ризик його «сповзання».

У нашій компанії Ви можете замовити фундаментні роботи - будівництво всіх видів фундаменту в місті Бориспіль і в Київській області за доступними цінами. Вартість робіт з укладання фундаменту розраховується для кожного індивідуально і залежить від кількості потрібних матеріалів (бетон, дошка, арматура та інше), а також складності необхідних фундаментних робіт.

Галерея наших фундаментних робіт

Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи
Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи
Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи
Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи
Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи
Фундаментні роботи Фундаментні роботи Фундаментні роботи