Сучасний будинок повинен бути не тільки затишним, гарним, але і екологічно чистим. Стіни котеджу, будинку або дачного будиночка повинні природним чином очищати повітря всередині приміщення, захищати від шкідливих випромінювань, а також радіації, захищати від вітру та погодних умов, позбавляти мешканців від алергії. Якщо роботи з кладки цегли виконані якісно, стіни будинку будуть міцними і довговічними, це зробить проживання в будинку комфортним і затишним для кількох поколінь.

Будівельні роботи - Кладка цегли

Кладка цегли є одним з самих найбільш поширених способів будівництва стін для будинків, котеджів, причому як внутрішніх, так і зовнішніх, а так само при будівництві перегородок, простінків, перемичок, стін підвалів, фундаментів та інше. За технологічними і конструктивними особливостями, цегляну кладку ділять на кілька видів: полегшену, суцільну, декоративну, армовану і кладку облицювальною цеглою.

Полегшена кладка цегли найчастіше використовується при будівництві малоповерхових об'єктів. Складається полегшена кладка з двох стінок шириною в пів цегли, які між собою паралельні. Простінок між такими стінами заповнюють теплоізоляційним матеріалом. Не допускається повністю в такому стилі виконувати всю стіну - через кожен метр по висоті необхідний тичковий ряд.

Суцільна кладка цегли здійснюється у вигляді монолітної конструкції має ширину в пів цегли. В суцільний кладці цегли укладають уздовж зовнішньої грані стіни. Такі ряди цегли називають верстами, а заповнення між ними - забутки. При суцільний кладці стін застосовується: однорядна (ланцюгова) або багаторядна система перев'язки, а якщо простінки вузькі (ширина до 1м), то тоді застосовується трьохрядна система перев'язки. Якщо система перев'язки однорядна, то точкових і ложкові ряди чергуються. При багаторядній системі перев'язки точкових ряди чергуються з п'ятьма ложковими. При трирядній системі перев'язки відбувається збіг поперечних швів і вертикальних поздовжніх в трьох суміжних рядах, перев'язуючи їх четвертим рядом кладки.

Декоративна кладка цегли на сьогоднішній день набула широкого поширення завдяки правильній геометрії малюнка шва. Досить поширений приклад декоративної кладки, коли із зовнішнього боку будинку йдуть три ложкових ряду з перемикаючим точковим рядом. У цьому випадку можливо використовувати по черзі силікатну цеглу і керамічну облицювальну.

Армована кладка цегли застосовується в конструкціях які відчувають значне навантаження. Арматура розміщується в вертикальних і горизонтальних швах. Товщина таких швів повинна бути товще діаметра армованого прута на 4 мм. Поперечне армування робиться за допомогою металевої сітки зиґзаґоподібної або прямокутної форми, котра укладається через 3-5 рядів кладки.

За допомогою облицювальної цегли можна одночасно здійснювати зовнішню обробку стін безпосередньо під час самого будівництва будівлі. Облицювальну кладку можна застосовувати на будівлях, які були побудовані, наприклад з газоблоків, керамоблоков, бетонних блоків, ракушняка або чорнової цегли. За своєю вартістю споруда стін становить лише кілька відсотків від загальної вартості.

Наша будівельна компанія надасть для Вас будь-які будівельні роботи, в тому числі виконуємо якісно і в потрібний термін цегляну кладку будь-якого типу. У нас самі лояльні, прийнятні і доступні ціни в Борисполі та Київській області.