Наша компанія «Іванич і КО» пропонує послуги в Борисполі з установки (монтажу) димоходів різної складності. Ми спроектуємо максимально зручну конструкцію і зведемо димохід належної якості з усіма вимогами замовника і дотриманням необхідних стандартів.

Димохід є вертикальною системою труб для відводу продуктів згоряння від камінів, дров'яних і газових опалювальних приладів в атмосферу. Завданням димоходу є не тільки відводити продукти згоряння, а й забезпечити оптимальну тягу, пожежну безпеку і надійність при експлуатації. Наша компанія займається проектуванням і установкою димоходів в Борисполі. Монтаж димоходів можна проводити як всередині приміщення, так і з його зовнішнього боку. Установка димоходу є дуже важливим і відповідальним процесом збору та монтажу нержавіючих металевих димохідних труб, а так само їх елементів. Надзвичайно важливо робити правильний монтаж димоходу, який відповідає всім будівельним нормам, від цього буде залежати ефективність роботи каміна, газового котла, а так само безпеку проживання в будинку. Тому монтаж димоходу і його установку, потрібно замовляти тільки у досвідчених фахівців цієї справи. Звертайтеся до нас, і ми зробимо якісну і надійну установку димохідної системи вашого будинку! Наші фахівці професійно і якісно змонтують димар будь-якої складності.

Монтаж димоходів

Залежно від матеріалу димоходу, їх ділять на наступні типи:

  • цегляні;
  • мічні;
  • зварні;
  • з нержавіючої сталі.

Найбільш практичними є димарі з нержавіючої сталі, якщо порівнювати з металевими трубами з чорної сталі. Завдяки високому асортименту деталей димоходи можна збирати найскладнішою і нестандартної конструкції. З переваг димоходів з нержавіючої сталі можна виділити такі, як: мала вага, повна герметичність, а також можливість швидко і дешево замінити одну або кілька комплектуючих. Також велику ефективність мають і керамічні димоходи. Але дозволити собі такий димар можуть одиниці, так як кераміка досить дорога.

Якщо ви плануєте встановити димар для каміна, то про це потрібно задуматися ще на етапі проектування будинку. Визначатися потірбно від конструкції та місця розташування каміна, а також від передбачуваного типу димоходу для каміна. Якщо ви плануєте димохід виконати з цегли, то згодом потрібно обов'язково провести його «гільзовку» із жароміцної нержавіючої труби відповідного діаметру. Димохід з нержавіючої труби розміщують всередині цегляної шахти. Це робиться для того, щоб цегляна шахта не обсипалася і не руйнувалася від сажі та відкладень, а так само впливу хімічно активних речовин. Це і є гільзовка. Гільзовка димоходу часто застосовують для газових котлів та колонок. Це набагато збільшує термін служби димоходу, а так само спрощує його обслуговування надалі. Цегляні димоходи найчастіше вбудовуються у внутрішні несучі стіни будинку. Вбудовувати таку трубу в зовнішню стіну варто тільки в разі, коли інших варіантів установки немає, оскільки відводяться продукти згоряння будуть швидко охолоджуватися, приводячи до інтенсивного утворення конденсату.

Замовляючи установку димоходів у професіоналів ви заощадите дорогоцінний час і гроші, і будете спокійні за безпеку вашого будинку.