Що таке інженерні мережі та інженерні комунікації? Для чого вони потрібні в нашому домі, як правильно виконати монтаж інженерних мереж і прокладку комунікацій? Звертайтеся до «Іванович і К» і на всі ці питання отримаєте вичерпну відповідь від наших фахівців.

Поняття «інженерні мережі» об'єднує в собі всі комунікаційні системи в будинку, забезпечують комфортні умови проживання. Простіше кажучи, інженерні мережі - це каналізація, електрика, водопровід, системи кондиціювання повітря і теплопостачання - все це просто необхідно для того щоб життя людини було комфортним. Особливу увагу до інженерних мереж потрібно приділяти ще на стадії проектування будинку, тому що від цього залежать комфортні умови проживання. Інженерні мережі поділяються на внутрішні і зовнішні, залежить від того, як вони розташовані до будинку. Зовнішні інженерні мережі істотно більш масштабні споруди, ніж внутрішні мережі, їх монтаж - це суттєвий «шматок роботи».

Монтаж інженерних мереж і прокладка комунікацій

Наша компанія пропонує Вам монтаж інженерних мереж як зовнішніх, так і внутрішніх. А також будь-який інший комплекс робіт з прокладання комунікацій вашого будинку в місті Бориспіль та інших населених пунктах Київської області. Ми надаємо всі технічні умови, від дослідження рельєфу та збору даних до інженерного проектування всіх видів інженерних мереж і комунікацій, що включають до себе мережі водопостачання, теплові, електричні, водостічні, опалювальні, вентиляційні, мережі зв'язку та ін. Виконуємо розробку документів для погодження проектної документації.

Прокладка комунікацій водопостачання

Система водопостачання будинку призначається для подачі води на питні, протипожежні та господарсько-побутові потреби. Проектується система водопостачання та її комунікації з урахуванням всіх навантажень і потреб по водоспоживанню ділянки, а так само враховується особливість району: чи можливо підключитися до центрального водопроводу, якщо такої можливості немає - то з'являється необхідність для створення автономного водопостачання або буріння свердловини.

Прокладка мереж каналізації

Каналізаційні мережі являють собою цілий комплекс споруд і устаткування, і призначається для відводу, прийому, видалення, а також для очищення та знезараження забруднених стічних вод. Коли проектуються каналізаційні комунікації, особливу увагу потрібно приділити вимогам екологічності, безпеки, зручності та простоти в експлуатації. У інженерів-проектувальників стоїть цілий ряд завдань, вибір місця, де будуть очисні системи розташовуватися, розрахунок проживаючих людей в будинку, кількість санвузлів, побутової техніки, раковин, які потребують відведення води. Крім цього, щоб каналізація працювала надійно необхідно встановити гідрогеологічні особливості місцевості і досліджувати рельєф.

Монтаж електричних мереж

Електропостачання є найважливішою серед інженерних мереж. Якщо немає електрики, то будівельні роботи проводитися не будуть, будинок може залишитися без тепла, води, кондиціювання, освітлення, інтернету, а так само телебачення. Тому електропостачання є обов'язковою інженерною системою у вашому домі. Особливо важлива проблема електропостачання для заміських будинків і котеджів. У таких будинках функціонування інженерних систем як опалення, водопостачання, каналізація безпосередньо залежать від електропостачання. Перш ніж приступати до монтажних робіт електропостачання необхідно скласти цілий ряд розрахунків, продумати електросхему, яка включає в себе всі необхідні елементи, навантаження і споживачів (електрочайник, електролічильник та ін.)

Монтаж мереж газопостачання

Система газопостачання дає нам можливість підключати і використовувати газові плити, газові каміни, теплу підлогу. Система газопостачання дозволяє вам отримувати повний цикл життєзабезпечення для вашого котеджу, так як газове паливо застосовується як для опалення і приготування їжі, так і для гарячого водопостачання, сучасних побутових приладів, які необхідні для комфортного проживання. Якщо електрика в будинку або на дачі відсутня, то можна підключити газовий генератор, який забезпечить ваш будинок електрикою.

Монтаж систем опалення та тепломереж

Коли робиться проект опалення, необхідно провести тепловий розрахунок враховуючи середню температуру зимового періоду, потужність опалювального обладнання, види палива і тепловтрати будівлі, які безпосередньо залежать від планування, площі, товщини стін, висоти стель, і вибору будівельних матеріалів і утеплювачів.

Прокладка комунікацій вентиляції та кондиціювання

Система вентиляції і кондиціювання дозволяє створити в приміщенні комфортне середовище проживання людини. Наші проектувальники роблять розрахунок і проектування комунікацій повітрообміну в приміщенні з урахуванням різних температур всередині і зовні, враховуються тепловтрати будівлі, проводиться розрахунок потужності кондиціонерів, і визначається вид вентиляційної системи.

Ми пропонуємо лояльні ціни і хороша якість на монтаж інженерних мереж і прокладку комунікацій в Борисполі, Київської області. Станьте нашим клієнтом і переконаєтеся в цьому самі.