Покрівля дахів - це один з основних етапів у будівництві будинку, покрівельні роботи зазвичай проводять після побудови несучих стін. З вибором покрівлі і покрівельних матеріалів починається планування майбутнього даху будинку. Якщо покрівельні матеріали обрані правильно, то майбутній дах Вашого будинку прослужить довго. Саме слово «покрівля» має на увазі під собою цілу систему елементів. Покрівельними матеріалами служать черепиця, бітумна черепиця, металочерепиця, рулонні покрівельні матеріали, ондулін, профнастил та інші. Елементами покрівлі служать утеплювачі, гідроізоляція, водостоки, мансардні вікна. Найважливішим етапом планування майбутньої покрівлі служить правильний вибір матеріалів для проведення покрівельних робіт. Розібратися у всьому цьому самостійно дуже важко, тому професіонали нашої компанії допоможуть Вам зробити правильний вибір. Наша компанія має великий досвід покрівельних робіт в Київській області, і місті Бориспіль.

Перевагами нашої компанії в послугах по покрівлі дахів служать:

  • Вигідні ціни на монтаж покрівлі та знижки на купівлю покрівельних матеріалів;
  • Весь спектр покрівельних робіт - проектування, заміри, підбір матеріалів, розрахунок вартості матеріалів та робіт;
  • Висока якість покрівельних робіт;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Висококваліфіковані співробітники з великим досвідом роботи.
Покрівельні роботи - Покрівля дахів

Матеріали для покрівельних робіт:

Металочерепиця - це оцинкований металевий лист з полімерним покриттям. Служить металочерепиця більше 20-ти років. На сьогоднішній день металочерепиця це найвідоміший покрівельний матеріал.

М'яка черепиця застосовується для покрівлі дахів, у яких нахил не менше 12°. Така покрівля відмінно виглядає на дахах котеджів, приватних будинків, на громадських і промислових будівлях. За допомогою м'якої черепиці можна створити дах складних конфігурацій і форм. Називають м'яку черепицю «бітумна або гнучка» черепиця.

Натуральна черепиця - найстаріший покрівельний матеріал. Натуральна черепиця екологічно чиста, довговічна і міцна. Виготовляють таку черепицю з вимитого піску і вапняку, який потім обпалюють до цементу.

Ондулін - привабливий і дуже легкий покрівельний матеріал. Ондулін простий в монтажі і безпечний у використанні. Для покрівельних робіт використовують ондулін в основному в приватному будівництві, сільському господарстві, легкій промисловості або в будівництві комерційних об'єктів.

Плоска покрівля - покриття, яке складається з теплоізоляційного шару, пароізоляційного шару і гідроізоляційного шару. При плоскій покрівлі ухил скатів не повинен перевищувати більше 25 градусів. Застосовується плоска покрівля на плоских схилах даху, де немає можливості застосувати інші покрівельні матеріали.

Профнастил - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів. Його часто застосовують для покрівлі дахів так як профнастил економічний і практичний.

Звертайтеся до нас, і ми із задоволенням допоможемо Вам облаштувати дах вашого будинку! І пам'ятайте, покрівельні роботи повинні проводити кваліфіковані фахівці, тільки в такому випадку ваш будинок, котедж або інша будівля прослужить максимально довго.