Комфорт і затишок Вашого будинку залежить не тільки від міцних стін і надійного даху, але і від якісно виконаної обробки будинку в цілому. Внутрішнє оздоблення будинку є завершальним етапом після всіх будівельних робіт. Сьогоднішній будівельний ринок має величезний вибір всіляких матеріалів для обробки будинку всередині, які допомагають створювати воістину оригінальні та унікальні рішення для будь-якого приміщення в будинку.

Любой процесс, объединенный со строительством чего-либо, как правило, начинается с проекта. Прежде чем выбирать цветовые гаммы, вначале нужно определиться с главным тоном, который будет присутствовать в интерьере всех помещений, для сохранения гармонии в общем виде. Нужно помнить так же некоторые технические моменты, такие как:

  • Обробка відбувається поступово з кімнати в кімнату, починаючи від тієї, яка знаходиться далі за всіх від вхідних дверей;
  • Напрямок для нанесення побілки, штукатурки, фарбування роблять зверху вниз;
  • Не використовані поверхні потрібно завісити, щоб виключити загрозу забруднення.
Внутрішнє оздоблення будинку

Підготовка будинку до внутрішнього оздоблення. Кожна внутрішня обробка будинку починається з чорнового етапу. Спочатку проводяться всі комунікаційні системи, вентиляція, електропроводка, опалення, а також виконується безліч інших робіт схожого характеру. Попередньо визначаються місця для підключення вимикачів, розеток, точки відводів проводів які служать для штучних джерел світла, так як після того, як процес внутрішньої обробки буде завершений, шукати ці дроти буде дуже складно. Спочатку підготовляються поверхні, а саме вирівнюються штукатуркою, після чого слід зачистка. В основному це має відношення до стелі та стін, так як для підлоги застосовуються інші методи, залежно від того, з чого він зроблений. В обробку стелі входять такі способи як обробка підвісною стелею, металоконструкція, дерево, плитка, фарбування стелі. Головною перевагою такого виду обробки як підвісна стеля служить те, що вона приховує всі нерівності і не вимагає підготовчих робіт. Але перш ніж зробити свій вибір, потрібно вивчити особливості цих матеріалів, оскільки кожен з них має свої плюси і мінуси. Наступний етап після обробки стелі йде внутрішнє оздоблення стін будинку. Найпопулярнішими варіантами обробки стін на сьогоднішній день є облицювання керамічною плиткою, поклейка шпалерами, обшивка листами гіпсокартону, декоративна штукатурка і звичайне фарбування стін.

Головні роботи по облаштуванню підлоги проробляються ще на початку формування фундаменту, але останнім завершальним етапом по створенню статі є час внутрішньої обробки. Перш ніж займатися обробкою підлоги, потрібно простежити, щоб стяжка підлоги повністю висохла. Вибір підлогового покриття залежить від того, яким буде підлога, дерев'яна або бетонна. Для дерев'яних підлог існують зумовлені обмеження за матеріалами, а для бетонної підлоги підходять будь підлогові покриття, починаючи від паркету і закінчуючи керамічною плиткою. Для фінішної обробки підлоги можна застосувати лінолеум, паркет, ламінат, дошку, наливну підлогу.

Внутрішнє оздоблення будинку - це процес сам по собі довгий і трудомісткий. Ідеальним варіантом для початку внутрішніх опоряджувальних робіт служить наявність проекту внутрішніх інженерних мереж і дизайн - проекту. Якщо дані проекти у Вас є, то Ви можете побачити кінцевий результат внутрішніх опоряджувальних робіт, а також контролювати весь будівельний процес завдяки точній підсумкової кошторисі.

Наша будівельна компанія це команда професіоналів. Ми завжди звертаємо увагу на будівельні новинки на ринках, і рекомендуємо тільки кращі будматеріали. Ми будуємо тільки кращі будинки в місті Бориспіль та Київській області.