На сьогоднішній день будівництво дерев'яних будинків має велику популярність у всьому світі. І будують їх не тільки в тих країнах, де це пов'язано з історичним способом життя людей, як наприклад, у Скандинавії, але і в тих країнах, в яких традиційно будинки будувалися в основному з кам'яних матеріалів - в Австрії, Німеччині, Великобританії.

Сьогодні дерев'яний будинок є не тільки будиночком на вихідні, але і служить комфортним житлом для всієї родини на цілий рік, несучи за собою мінімальні витрати на проживання. Сучасні дерев'яні будинки служать своїм господарям більше 80 років.

Ще в XVII столітті на заміну дереву воліли цеглу, тому що вважали що цей будівельний матеріал більш прогресивний. Але, не дивлячись на всі забобони, будівництво дерев'яних будинків продовжують і сьогодні і це пов'язано не тільки з естетичною привабливістю і екологічністю, а й тому, що дерево є ще й технологічним матеріалом. Будувати дерев'яні будинки можна в гранично короткі терміни. Будівництво дерев'яного будинку не вимагає конструкції масивного фундаменту і застосування важкої техніки.

Будівництво будинку з дерева

Головні недоліки деревини - недостатня щільність і горючість, долаються сушінням, антипіренними і гідрофобними просоченнями, застосуванням синтетичних смол, пресуванням і ущільненням. Простіше кажучи, слабку вогнестійкість дерев'яного будинку найчастіше призводять як головний аргумент проти його будівництва. Але горять будинки як дерев'яні, так і цегляні, в основному через неправильну установку або експлуатації опалювальних або електричних приладів. Вогнезахист проводять декількома видами: наносять на поверхню вогнезахисні лаки і фарби, просоченням, а також облицюванням вогнезахисними матеріалами.

Кожна компанія - забудовник стикається з вибором породи дерева. Перевага віддається деревам, зростаючим у вашій місцевості. Основні параметри, що визначають довговічність дерева є: щільність, міцність, стійкість до розтріскування і гниття, низька сучковатість, зносостійкість і висока колючість. Сьогодні ринки пропонують великий вибір деревних матеріалів для будівництва дерев'яних будинків, таких як кедр, модрина, сосна, дуб та інші породи.

Кедр служить відмінним будівельним матеріалом, але і має високу вартість.

Будівництво будинку з сосни має оптимальне співвідношення ціни і якості. За санітарно-гігієнічним вимогам і теплопровідності, будинок з сосни найбільш комфортний. Дерева хвойних порід мають більш правильну форму стовбура і менше піддаються гниттю, ніж листяні породи. Єдиним недоліком сосни є посиніння, яке виникає при неправильному зберіганні.

Модрина міцніше, але і більш «холодне» дерево, ніж сосна, так як її теплопровідність на 20% вище. У зв'язку з цим стіни будинку з модрини слід робити товщі.

Будинок з дуба відрізняється високою міцністю і слабо схильний до гниття. Але це дерево досить важко в обробці, і вкрутити в нього або забити цвях буде справою непростою.

Будівництво будинку завжди починається з вибору матеріалу. Це може бути профільований і клеєний брус, рубані колоди або відциліндрований брус, ОСП.

Наша компанія пропонує Вам будівництво дерев'яного будинку під ключ виходячи з таких показників як:

  • Дерев'яні будинки підтримують оптимальну вологість в будові, чисте повітря, на оптимальному рівні, незалежно від зовнішніх погодних умов, що забезпечує комфортне проживання.
  • Красиве дерево завжди позитивно впливає на настрій.
  • Безперечною перевагою дерева є низька теплопровідність.
  • Дерев'яний будинок стійкий до ураганів і землетрусів.
  • Деревина, як будівельний матеріал, не забруднює навколишнє середовище.

Слідуючи цим показникам можна зробити висновок, що, будівництво дерев'яного будинку це природна краса, завжди здоровий клімат в приміщенні, мінімальні втрати тепла, столітній термін експлуатації і найголовніше - Ваше здоров'я і здоров'я ваших дітей та онуків.