Кожна людина протягом свого життя мріє побудувати будинок своєї мрії. Комфортний, затишний з неповторним мікрокліматом, можливістю відпочити в колі сім'ї після важкого трудового дня в своєму власному цегляному будинку - це саме те, що наочно відрізняє індивідуальний будинок від міської квартири.

На сьогоднішній день з розвитком багатьох технологій винаходяться безліч нових будівельних матеріалів. Але найпопулярнішим, міцним, теплим і довговічним, звичайно ж, є і буде - цегла. Будівництво будинку з цегли є втіленням надійності, практичності, комфорту і безпеки, зазвичай такий будинок простоїть не менше ста років. У нашій країні будівництво будинку з цегли широко поширене, а технологія будівництва добре знайома будівельним майстрам.

Строительство дома из кирпича

Наша компанія «Іванич і К» пропонує Вам якісне будівництво будинку з цегли в місті Бориспіль та інших районах Київської області. Будинки побудовані нами відповідають усім вимогам практичності і довговічності в експлуатації. Крім того, ми здійснюємо всі стадії роботи над проектом, такі як проектування (в яке входять - конструктивні, архітектурні та інженерні мережі) будинків з цегли, а так само займаємося розробкою дизайну інтер'єру та ландшафту.

Так в чому ж перевага будівництва будинку з цегли?

  • Міцність цегли. Це головна характеристика даного матеріалу. Така цегла йде під маркуванням буква М.
  • Морозостійкість цегли. Цегла здатна витримувати такі атмосферні впливи як заморозки і відлиги, а це безпосередньо вказує на довговічність будинку. Цей вид цегли маркується літерою F.
  • Захищеність від вогню. Цегляні будинки мають високий ступінь захищеності від горіння.
  • Цеглина не піддається появі цвілі, грибків і мікроорганізмів.
  • Цегляний будинок вміє "дихати", тому в такому будинку буде найсприятливіший для людини мікроклімат.
  • Цегляні стіни будинку забезпечать Вашому будинку надійну шумо- і теплоізоляцію.

Види цегли для будівництва цегельного будинку

Глиняна. Глиняна цегла є одним з найпоширеніших видів цього будівельного матеріалу. Його використовують для зведення стін будинків, цоколів, димоходів, печей, колон, а також інших несучих конструкцій цегляного будинку. Глиняна цегла буває двох видів повнотіла і пустотіла. Глиняна цегла має характеристику гарної теплоізоляційної здатності, а також невелику вагу.

Керамічна цегла. Також буває двох видів порожнистий і пористо-пустотний. Застосовують такий вид цегли в основному для облицювання будинку, він додає будинку красивий і респектабельний вигляд. Для збільшення терміну експлуатації керамічну цеглу обробляють гідрофобізатором.

Силікатна. Силікатна цегла буває одинарна і полуторна. Використовують силікатну цеглу у будівництві будинків - кладки стін як несучих, так і перегородок. Виготовляють даний вид цегли з піску та вапна. Характеризується силікатна цегла меншою морозостійкістю, міцністю і водостійкістю, ніж глиняна цегла, але вона має кращу звукоізоляцію. Силікатна цегла одна із найпопулярніших матеріалів в нашій країні для будівництва цегляного будинку.

Вогнетривка цегла. Застосовують для будівництва камінів, топкових частин печей, барбекю. Витримує температуру до 2000 градусів Цельсія.

Клінкер. Клінкерна цегла має характеристику самого якісного та екологічно чистого будівельного матеріалу. Володіє водонепроникністю, підвищеною міцністю і морозостійкістю. Її використовують у будівництві будинків для облицювання стін.

Значна кількість важливих рішень, які пов'язані з будівництвом цегляного будинку, приймаються безпосередньо в самому процесі розробки проекту. Доручіть проект нашим умільцям і можете сміливо розраховувати, що ми врахуємо всі Ваші потреби та побажання на етапі створення проекту цегляного будинку Вашої мрії!