Телефонуйте нам:
 
Будівництво: 

+38 (097) 550 88 66

+38 (050) 514 11 89

 

Пишіть нам листи:
QR
 
Завітайте до нас:

08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Робоча, 72.

 
 

Дозвільна документація

Ландшафтний дизайн - це особливе поєднання мистецтва, точної науки проектування і таланта створення неперевершеного дизайну для кожного клієнта. Найчастіше люди плутають поняття ландшафтний дизайн та ландшафтні роботи, де ландшафтний дизайн це ескізи і креслення, а ландшафтні роботи це вже втілення цього проекту в життя, оскільки це справа не на один день. Ландшафтні роботи проводяться посезонно, бо в кожну пору року проводиться певний комплекс робіт.

Наша компанія здійснює повний комплекс ландшафтних робіт в місті Бориспіль та Київській області від проекту до його втілення в життя. У нас працює виключно професійний дизайнер з ландшафту. Всі посадки рослин ми робимо із застосуванням тільки якісного посадкового матеріалу, який має гарні кліматичні показники, і підходить для нашої місцевості. Однією з найважливіших деталей ландшафтного дизайну, звичайно ж, є зелений покрив - газон. На перший погляд, здається, що посіяти траву найпростіше завдання. Насправді не все так просто. Перш за все, готується грунт і розробляється план місцевості. Так само головним чинником служить грамотно підібрана суміш трав і кліматичні особливості, коли проводився посів. Також потрібно приділяти особливу увагу посадці дерев, чагарників, які є невід'ємною частиною для будь-якого саду. Ну і до ще одного важливого етапу належить створення квітників, так як у будь-якого замовника своє індивідуальне поняття про красу.

Ландшафтний дизайн та ландшафтні роботи

Ми виконуємо ландшафтний дизайн і роботи в різних стилях:

  • - Кантрі,
  • - Російський присадибний стиль,
  • - Східний стиль,
  • - Модерн,
  • - Сучасний стиль,
  • - Пейзажний, та ін.

Коли Ви гуляєте по саду, перед Вашим поглядом змінюються нові образи і картини пейзажу. Серед залитих сонцем полян, запашних заростей, розаріїв або іскристих струмочків приємно знаходитися і дитині, і дорослій людині.

Якщо Ви хочете щоб Вас завжди оточував такий райський сад, звертайтеся до нас, ми виконаємо ландшафтний дизайн та ландшафтні роботи так, що навіть самий маленький садок стане для Вас самим неповторним місцем Вашої ділянки.